ABD’deki pahalılıktan şikayet eden Tolga Karel Türkiye’ye mi dönecek?

ABD’deki pahalılıktan şikayet eden Tolga Karel Türkiye’ye mi dönecek?

81
0
PAYLAŞ

ABD'deki yüksek maliyetten yakınan Tolga Karel, Türkiye'ye dönecek mi?"

Son yıllarda Amerika’ya taşınan ve lojistik şirketi kuran Tolga Karel, Instagram paylaşımıyla ülkede yükselen fiyatlara isyan etti. Konuşmalarının ardından Türkiye’ye dönmesi beklenen Karel, yeni bir göreve dönmeyeceğini açıkladı.

Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği ve daha sonra Amerika’ya yerleşmeye karar verdiği Oğuz karakteri ile parlayan Tolga Karel, tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi lojistik şirketini kurdu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ülkede yükselen fiyatlara isyan eden Karel, “Bir konuyla ilgili gözlemimi paylaşmak istiyorum değerli dostlar. Amerika’da Kovid sonrası hayat çok pahalıydı. Enflasyon rakamları %30’lara varıyor. Her şey çok pahalı.. Evler, arabalar… Her şey… Aslında Greencard’lı birçok Türk arkadaşım kendi ülkelerine dönmek için düzenlemeler yapıyor. Bu konuda onlarla hemfikir olun”.

Karel, açıklamasının ardından Türkiye’ye döneceğine dair iddiaların ortaya çıkması üzerine yeni bir paylaşımda bulundu. Karel şu açıklamayı yaptı:

“Bu saatten sonra eve gelmek benim için zor dostum. Çünkü ailem, karım ve çocuklarım buralı… ve burada yaşamaktan mutlular ama aile kurmak çok daha mantıklı. tamamen Türk bireylerden oluşmaktadır.”


  • tolga karel
  • Amerika
  • Türkiye
  • dergi
  • sosyal medya
  • yaprak dökümü
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK