‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

201
0
PAYLAŞ

'Osman Bey' efsanesi geliyor ??  Yeni heyecanlı sezon

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ATV’nin sevilen yapımlarından Osman Uzlaşma dizisinin üçüncü sezon ilk fragmanı ekrana geldi. Fragmana su altında çekilen sahneler hakim oldu.

ATV’nin rekorlar kıran yeni hikayesi ve üçüncü sezonunda sağlam kadrosuyla bomba gibi gelmeye hazırlanan “Kuruluş Osman” dizisinin üçüncü sezon ilk tanıtımı yayınlandı.

İmalat ve tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait olan projenin; Ahmet Yılmaz’ın yönettiği ve Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in başrolde olduğu dizi, ilk tanıtımıyla yeni sezonda çok farklı bir “Osman Teşkilatı”nın ekrana geleceği mesajını verdi.

Fragmanı İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tanıtımda, İnegöl Tekfuru Nikola’nın yardım çağrısında bulunduğu bölgenin güçlü tekfurularından Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ile birlikte bu sezon hikayenin önemli bir parçası olacak Turgut Bey karakterine yer verildi. Osman. Çevre bölgede dengeleri değiştirecek olan Bey, Bilecik Tekfur Rogatus Laskaris ve Katalan savaşçıları.

EYLEMİN SU ALTINDA TAŞINMASI

Tanıtımda en çok konuşulan sahnelerden biri de su altında çekilen ağızları açık bırakan aksiyon sahnesi oldu. Osman Bey’in Bizans askerleriyle su altında savaştığı sahne, dizinin takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Çok yakında ATV ekranlarında başlayacak olan 3. sezon için geri sayım sürerken, ‘Osman Organizasyon’ ekrana gelecek yeni kadrosunun sürükleyici hikayesi, sürpriz karakterleri ve göz kamaştıran kadrosuyla tüm anıları sarsmaya hazırlanıyor. yeni dekorasyonlar.


  • osmanlı kuruluşu
  • osman tesis treyler
  • dergi
  • burak özçivit
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK