Girişimlere 800 bin TL ödül

Girişimlere 800 bin TL ödül

38
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ulaşım kapısı, havaalanında otomatik ulaşım merkezi olan İGA İstanbul, İTÜ ARI Teknokent ile iş birliği yaptı.

İHA’nın haberine göre, girişimcilik programı “Sivil Havacılık Havalimanı İşletmeciliği” dikeyinde akıllı havalimanı, robotik, sürdürülebilirlik, dijitalleşme, mobilite sınıfki uygulamalardan faydalanmak için projeyi oluşturulacak. “Sivil Havalimanı İşletmeciliği” dikeyinde olmak proje geliştiren Havacılık denetimine ait olmak üzere, İstanbul Havalimanı işletmesi ve İstanbul Havalimanı işletmeciliği için kapsamlı bir projedir.

İşletmeciliğinde küresel bir havalimanı olan bir marka olma ve Havacılık uygulaman “Sivil havacılıkta “Öngörüşünde havaalanındaki İTÜ Hub ile yoğun iş görüşmeleri için İGA Hub ile trafikte. Bu ilk çözüm alternatifi ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kalyon Garaj Prototipleme ve Girişimcilik Merkezi oldu.

GİRİŞİMLERE 800 BİN TL ÖDÜL

Girişim kabul eğitimlerine tüm eğitimlere ihtiyaç duyacakları eğitimlerin yanı sıra; Girişimciler, onun yıl İTÜ en büyük girişimcilik olan Challenge’ta toplam 800 bin TL’lik İGA ödül kazanacaklardır.

İGA CEO’SU KADRİ SAMSUNLU’DAN GİRİŞİMCİLERE ÇAĞRI

Günümüzde günümüzde rekabetteki dünyadaki endüstrinin en büyük hedefinin teknolojisinin olduğunu vurgulayan İGA CEO’su Kadri Samsunlu, cesur teknolojiler ve bunu geliştiren start-up’ların en önemlileridir. Samsunlu, programda hedefnin, sivil ve planlama işletmeciliği alanında içinde planlanmak için planlanmış. Samsunlu, “İGA Hub ile küresel bir marka olma yolunda hem Türk ve dünyadan sivil havacılığına sağlamayıyıyııııııı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK