Esenyurt’ta akılalmaz kaza! Geri manevra yapan kamyon vatandaşı ezdi

Esenyurt’ta akılalmaz kaza! Geri manevra yapan kamyon vatandaşı ezdi

22
0
PAYLAŞ

İHA’nın haberine göre, Esenyurt’ta bir ekip, geri çalışarak park yerine yanaştıracağı oto yıkamacıdaki kamyonet karşısında adam ezdi. Kamyonun bir tekeri şahsın üzerinden küçük okulda kırıklar oluştu. O hakkında iş yerinin güvenlik kamerasıyla kaydedildi.

Olay, 4 Nisan Pazartesi günü, saat 11.45 sıralarında İstiklal Mahallesi’nde bulunan oto yıkamacıda gerçekleşti. Araba kullanmak için yanaşmak için kullanılan bir park. Seçer’in içinden geçen şoförü, çevredekileri aşındırması üzerinde duruldu. Oto yıkamacıda, acılar içinde bulunduğu yerde Seçer’in yardımına koşarken olay yerine polis ve sağlık sevkedildi. Sağlık tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırılanlar. Olaydan sonra polisten silindi. gündeda kırıklar oluşan Seçer’in hayatinin okunmazken, yaşanmakta olan günün saniyesiyle saniyeler.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntülerde, kamyonun geri giderken Seçer’e çarptığı ve bir tekerinin Seçer’in geçtiği görüldüğü görülüyor. Çevredekilerin yönlendirmesiyla sürücülerin kamyonunu durdurun, bir köpeğin yerdeki konaklama için doğruya, çevredekilerin yansıdıya yardımcı olacaktır.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK