Oculus Quest nihayet tekrar sipariş edilebilir, ancak Temmuz’a kadar gönderilmeyecek

Oculus Quest nihayet tekrar sipariş edilebilir, ancak Temmuz’a kadar gönderilmeyecek

63
0
PAYLAŞ

Devam eden koronavirüs karantinaları birçok ürün türünü bulmayı zorlaştırdı: tuvalet kağıdı, web kameraları ve hatta VR kulaklıkları. Sonuçta, tüm gün evde sıkışıp kaldığınızda VR çok daha ilginç hale geliyor ve en popüler kulaklıklar geçen ay satıldı. Neyse ki Oculus, Quest kulaklığı için yeniden sipariş alıyor, ancak gönderilmesi için yaklaşık bir ay beklemeniz gerekecek.

Oculus Quest’in 64 GB ve 128 GB’lık modelleri bir kez daha şirketin çevrimiçi mağazasından sırasıyla 399 ABD Doları ve 499 ABD Doları karşılığında satın alınabilir. Ancak bir püf noktası var: Mevcut sevkiyat tahminleri Temmuz ayı sonlarında olduğundan, yeni kulaklığınızın gelmesi için yaklaşık bir ay beklemeniz gerekecek.

(Resim kredisi: Oculus)

Beklemeye aldırmazsanız, neredeyse kesinlikle kulaklıkların tadını çıkaracaksınız. Bir oyun bilgisayarı gerektirmeyen, takılıp takılacak can sıkıcı kabloları olmayan, tamamen bağımsız bir ünitedir. Quest’i yine de resmi 79 dolarlık geniş bant bağlantı kablosunu (siparişte siparişinize ekleyebileceğiniz) veya USB 2.0 kablolarını kullanarak bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK