Corsair, RGB ışık kulelerini satıyor çünkü başka ne kaldı?

Corsair, RGB ışık kulelerini satıyor çünkü başka ne kaldı?

93
0
PAYLAŞ

Donanım üreticilerinin RGB aydınlatma uygulayacak şeyleri tükeniyor, bu yüzden Corsair, “Siktir git, işte bazı RGB kuleleri, kasabaya git” dedi. Sadece şirket, bu RGB kulelerinin “kendinizi bir renk senfonisi ile çevrelemenize” izin verdiğini iddia ederek, sahalarında biraz daha zarifti.

Bunu, kasa fanlarına, klavyelere, farelere, RAM’lere, anakartlara, soğutuculara, hoparlörlere, monitörünüzün arkasına takabileceğiniz LED şeritlere uygulanan RGB ile zaten yapabileceğimizi hissettim ve liste devam ediyor. Cehennem, Tom’s Hardware’deki arkadaşlarımızın birkaç yıl önce işaret ettiği gibi bir RGB peruk bile var.

Geri dönmeyen çok az taş kaldı. Corsair ve “odanızı sürükleyici ortam aydınlatmasıyla dolduran” yeni iCUE LT100 akıllı ışık kuleleri sayesinde artık bir tane daha az var.

(İmaj kredisi: Korsan)

130 $ için başlangıç ​​kiti, her biri 46 LED’li iki alüminyum kule içerir. Yaklaşık 16.6 inç boyundalar ve 3.74 inçlik bir tabana bağlılar. Bir kablo onları birbirine bağlar ve PC’nize takılan ayrı bir mikro USB – USB-A kablosu vardır. Ancak, bir AC adaptör kablosunu prize takmanız gerektiğinden, sağınızdan elektrik çekmezler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK