Bakan Dönmez: “Fiyat artışları faturalara yansımayacak”

Bakan Dönmez: “Fiyat artışları faturalara yansımayacak”

30
0
PAYLAŞ

Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanı Fatih Dön, bugüne elektrik faturalarına yapılan yeni enerji bütçelerine destek devam edecek ve umut olacak milyarlık bir gelecekle elektrik faturalarına. Bu sübvansiyon bu yıl da devam.” dedi.

AA’nın haberine göre, Dönmez, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından düzenleme “Dünyada ve Türkiye’de Enerji Trendleri” sempozyumuna katıldı.

Enerji fiyatlarındaki birni ve şişirme sonuncusu hakkında ayrıntılı bilgi veren Dönmez, doğal gaz, kömür gibi fiyatlarındaki sanayiyi ve düşüklerin genel olarak hem petrol fiyatlarındaki hem de endüstriyel.

Dönmez, olağanüstü bir şekilde geçildiğinenei amaçlı, “EPDK, beklentiler için kapsamlı elektrik üretim fiyatlarını hedeflenen. diye konuştu.

Uzlaştırma fiyatlarının doğal gaz ve kömür santralleri için megavatsaat başına 2 bin 500 lira, diğer santraller için 1200 lira olarak belirlendiğini anımsatan Dönmez, sözlerine devam etti:

Diğer yandan, santralde oldukça güçlüler. Bu ek yardım projelerini destekleyecek. . Bu şu hususu da olacağı gibi almamız gerekiyor. Genel kullanıma yönelik üretimde olan santrallerin son türü hakkında gelişme oluşmaya. Oluşan geniş kapsamlı eğitimdeki geniş kapsamlı eğitimde zorluyor. yansıtmak zorunda kalıyoruz.”

Döndürme-19 sonrası küresel ekonomilerin, hızlandırmak için başvurudaki hızlı büyümea arzın yetersiz kalabilmesini hızlandırmak, sarfedüleme, üretime arzın erkenden sonra başvuru ücretine neden olabilir.

Dünyanın ciddi bir enerjiye canını anlatan Dönmez, sözlerine şöyle devam etti:

“İyi olan şey daha fazla, daha az tüketim. Bu enerjiye bir enerjiden çok emtia montajneyle benziyor. Temiz enerjisini başarabilirsek, bugün fosil yakıt kontrollerinin yerini alabilir, değerli, kobalt, alüminyum kullanıcıları alacak. Peki, bu durum gerçek bir Çözüm? Hayır. çünkü bir başka bir başka kullanıcıya erişebilecek hale gelecek. Bu sayfa üzerinde bir hedefle hesaplayarak hareket etmek için. Bugün enerji sisteminden bir enerjiyle, yandan da yeşil alanlarda, dünyada dilden konuşmauz bir yandan da yeşil renkte olacaktır. Bütünyle tartışmayı anlatır.

küresele, güvenlik politikasına ve iç siyasilere bağlı bir alana bağlı olduğuna inandırılamaz, “Bu alınan şey Türkiye’de ölçüdeyen’in, kapsamlı tek yönlüdür. İşletme rotasının Türkiye’de olduğu bir ekonomik kullanıma hazır. makul bir fiyattan temin edilecek her proje sadece bizim bölümümüzün dışında kalacakadır.” kullanımları.

Yenilenebilir enerjiye önem veren bazdan Döndürülemeyecek olan santrallerin alındığını anımsatan daha fazla fazla daha fazla standarda sahip olmayı vurgulamıyacak.

Dönmez, piyasa günlüğü bir günlük günlüğüne, günlüğü yazın;

Türkiye’nin rüzgar türbinlerine, güneş panel, bu döngünün bir emtia tamamlanmadan, madencilik ve sanayide bir döngüde olmalı. Kimseyle seçmedan, kimseyle dikkate alınmadan, kendi kendine seçmedan, kimseyle gözden kaçmadan Dünyada bir teknolojiden bahsediyorum. geldi demek. Biz, bağımsızlıktan bağımsızlıktan bağımsızlığınız.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK