Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

23
0
PAYLAŞ

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan kararlara göre, Kamu Kontrol, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun ilk hukuk danışmanı Esma Aksoy, Danıştay üyeliğine seçildi.

AA haberine göre, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikası Konseyi üyeliğine Vedat Ali Tektaş, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikası Konseyi üyeliğine Hüsnüye Erdoğan atandı.

Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Konseyi Üyesi Prof. Dr. Recep Şentürk ve Fazlı Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politikalar Kurulu üyeliğine atandılar.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Zeliha Sağlam’ın görevden alınmasının ardından yerine Musa Şahin atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Cem Uraldı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Hakan Ay ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne Mehmet Demircioğlu atandı.


  • Cumhurbaşkanı Erdoğan
  • Misyon
  • yeniden karıştır
  • resmi gazete
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK