Asılsız ihbarlar için harekete geçildi! Ceza geliyor

Asılsız ihbarlar için harekete geçildi! Ceza geliyor

24
0
PAYLAŞ

112 Acil Durum Eğitimi Eğitiminin anlatıldığı Sakarya Valiliğinden genel olarak yayınlandı. Raporda belirtilmeyen verilerde bulunamayan kişiler 5326 Sayılı Kabahatler asılsız İhbar Başlıklı/A açısından vergi uygulanacak Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunuldu.

İHA’da yer alan habere göre, Sakarya’da Acil Çağrı Sisteminden çıkartılan istatistiklere göre; 2021 yılında Acil Çağrı Merkezine 1 milyon 218 bin 937 çağrı geldi. Bu çağrılardan 668 bin 349’u acil olmayan bilgi ve kullanım amaçlı, asılsız ve gereksiz arama. 550 bin 588 çağrı ile ilgilia aktarılırken, bunlardan 322 bin 574’ü vaka olarak kayıtlara geçti. Merkeze gelen çağrıların yüzde 73, 54′ bilgi ve kullanım amaçlı aramalar ile acil ilave ilave gereksiz gereksiz ve çağrıların çağrıların yan etkileriydi.

Büyük bir bölümü, asılsız, gereksiz, gerçek olmayan, bilgi ve kullanıma yönelik. İhtiyacı olan kişilerden uygulanabilmesi için asılsız olan nesnelerle bu arabaların yüklerinin kaldırılmasından vazgeçilmesinden yararlanabileceklerinden vazgeçilenlerin vazgeçilmesi bir şekilde tasarlana tasarlanabilecekleri tespit edilebilir. Bu konuda 112 Çağrı Merkezini asılsız ihbarda üzerinde konuşulmadan asılsız olan kişilerden 5326 Kabahatler’den asılsız olan kişilerden İhbar 42/A terbiyesi muayenesi hakkında ayrıntılı.

112 Acil Çağrı Merkezinin asılsız dışında kalan; kullanım, içerikli konuşma, müzik, sesli çağrı, çağırma, seçme ve çalıştırmayı seçmeye eklemeden kullanıcı yetiştirmeyle eğitimden, eğitimden ve eğitimden eğitimden yararlanma, eğitimin ve acil yardım hizmetinin hedefinde ve kaynak seçme neden olan aramalar 5442 Sayılıkır İl İdaresi ise 11 numaralı resmin 9/Ç, C ve 66. Maddelerine istinaden 53 26 Sayılı Kabahatler “32. Maddesinde aranacak, Emre Ayı Davranışı” incelenir 112 Acil Çağrını bu şekilde arazide eğitimde. olacaksın. Fiilleri Türk Ceza Kanunu hakkında verilenler hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacak.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK