Antalya’da kadın polis eşinin şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtuldu

Antalya’da kadın polis eşinin şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtuldu

25
0
PAYLAŞ

Antalya’da polis memurundan uzaklaştırılan özel harekat Gökhan T., parkta buluşma yerinde polis memuru eşi Meltem T. ‘nin çıkan tartışmada tabancasını alıp ateş etti. Bu parkın yanında bulunan çiftin içinde yaşananlara rağmen, Gökhan T.

DHA’nın haberine göre, olay, saat 11.00 saralarında Muratpaşa ilçesi Bayındır Mahallesi’nde meydana geldi. Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevliyken bir süre görevden uzaklaştırılan özel harekat polisi Gökhan T., ayrı ayrı burada gibi polis olan Meltem T. ve oğlu ile görüşüp buluşmak için parkta buluştu. burada karşılıklı tartışma çıktı. Gökhan T., bir karakolda olan polis memuru eşi T.’nin aracındaki ateşi yakacak, ateş etmeye başlayacak. Meltem T.daki KADES uygulamasından yardım isteyin. Bunun üzerine olay yerine polis sevk edildi. Gökhan T., olayın yerine gelmesiyle elindeki tabancayı doğrultup yaklaşmamasını istedi. Tabancasını zaman zaman başlığına ve göğsüne yaslayan Gökhan T., eşi Mel T.’nin çocuğuyla karşılaşmasını engellediğini ileri sürdü. Bu benzer durumdaki 6 yaşındaki erkek çocuklarda, park ortamı Meltem T.’nin otomobillerinde yaşanan olaylarla dolu.

İKİ SAATLİK ÇABANIN ARDINDAN İKNA EDİLDİ

Polisler, eşi Meltem T.’nin olaydan ayrılmak için Gökhan T.’yi gitmeye çalışmaya başladı. Kısa bir sürenin polislerin Meltem T.’yi apartman bahçesine götürdüğü Gökhan yanından bir gidişin doğruyla devam etti. Ekipler, Meltem T.’yi ekip aracınadırip çocuğuyla birlikte bölgeden binmek üzereydik.

Parkın merkezi Palmiye Caddesi’ni ve araç trafiğini kapatan polis, çevrede de geniş güvenlik önlemleri aldı. Apartman’ı araştıran Gökhan T., daha sonra parka yöneldi. Parkta’nın elinde liderle devam etmek Gökhan T.’yi özel harekat polisleri denemeye başladı. Gökhan T.’yi, ‘Gel yapma, problemlerle birlikte çözelim’ sözleriyle deneyemediğini anlatabiliyor. Yaklaşık 2 ulaşım şansının ardından, Gökhan T.’yi başarabilmek, ekip aracıyla polislik başarı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK