Tamamen özelleştirilebilir Logitech G703 ile renklerinizi gururla giyin

Tamamen özelleştirilebilir Logitech G703 ile renklerinizi gururla giyin

22
0
PAYLAŞ

Renkli oyun bilgisayarı kurulumunuzu tamamlamak için mükemmel oyun faresini mi arıyorsunuz? Colorware’in özelleştirilebilir Logitech G kablosuz oyun farelerinden biri mükemmel olabilir. Uygun gördüğünüz şekilde karıştırılmaya ve eşleştirilmeye hazır büyük bir renk paleti ile, bir oyun faresini istediğiniz kadar güzel veya çirkin yapmak mümkündür, yani çirkin demek istiyoruz.

Yapılandırma aracında bulunan tüm renkleri listelemeyeceğim, ancak hemen hemen her sürüm için iyi çalışan bir palet olduğundan emin olabilirsiniz. Ben de denedim ve PC Gamer görüntüsünde bir fare monte ettim. Şimdiye kadar diğer personel üyeleri tarafından kötü bir şekilde karşılandı, bu yüzden lütfen bizi PC Oyun Topluluğu Forumlarında göstermekten çekinmeyin.

(Resim kredisi: Colorwave)

Son tasarımınız, kablosuz özgürlük için Lightspeed Wireless ve Powerplay uyumluluğuna sahip Logitech G703 oyun faresine uygulanacaktır. G703’ün kalbindeki sensör, Pixart’ın PMW3366’sıdır ve 200-12.000 DPI aralığında, makul olarak ihtiyaç duyacağınızdan muhtemelen daha yüksek ve deneyimlerimize göre sağlam bir performans sunar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK