RTX’li Minecraft beta, bu Perşembe Nvidia GPU’larında oynanabilir

RTX’li Minecraft beta, bu Perşembe Nvidia GPU’larında oynanabilir

40
0
PAYLAŞ

RTX’li Minecraft, 16 Nisan 2020 Perşembe günü Xbox Insider programında (evet, PC’de) genel beta sürümünde piyasaya çıkıyor. Ücretsiz ışın izleme güncellemesi, oyunu bir çizici ile tamamen elden geçirecek şekilde ayarlandı. gerçekçi gölgeler, vurgular, küresel aydınlatma ve daha fazlası ve hepsini birkaç gün içinde kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Beta sürümünü çalıştırmak için diğer birkaç DXR uyumlu kart gibi bir RTX grafik kartına ihtiyacınız olacak (teknik olarak Pascal 10 serisi ve Turing 16 serisi) klavyenizde başınızı döndürmeden ve kusturmadan işinizi görecektir. RTX’li Minecraft ayrıca DLSS 2.0 uyumlu bir başlık olarak piyasaya sürülecek ve Nvidia’nın sinir ağının çalışmaya devam etmesi ve kare sürelerinin yuvarlanması için RTX 20 serisi Tensör Çekirdekleri gerekiyor.

(İmaj kredisi: Nvidia)

Beta, ilk lansmanda yalnızca beta kullanıcıları arasında sınırlı çok oyunculu işlevsellik sunacak. Microsoft, Minecraft ile RTX ve diğer Minecraft oyuncuları arasında tam çok oyunculu uyumluluğun bu yıl tam güncellemeyle birlikte sunulacağını bize bildirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK