Gözler yukarı, Muhafız! Redditor, Destiny 2’nin en öngörülemeyen egzotik roketatarından ilham...

Gözler yukarı, Muhafız! Redditor, Destiny 2’nin en öngörülemeyen egzotik roketatarından ilham alan bir PC kasası yapıyor.

28
0
PAYLAŞ

Burada sevdiğimiz bir şey varsa, o da hayranlık uyandıran özel PC kasalarıdır. Ne kadar büyük ve saçma olursa o kadar iyi. Bu hafta, bu süper platform için ilham kaynağı olarak Destiny 2’nin Wardcliff makarasını kullanan Thresh_Keller’dan bir tane bulduk. Çoğunlukla kendi kendini yetiştirmiş bir tamirci ve harika bilimkurgu içeriklerinin yaratıcısı olan Thresh_Keller, her türlü ilginç çöpü kullanarak Blade Runner ve Star Wars evreninden replika sahne malzemeleri de üretiyor.

Thresh_Keller’a ulaşmayı başardım ve bu makara haraçını sordum. Thresh’in geçmişini ve bu vahşi yapının nasıl ortaya çıktığını sordum:

“Çocukluğumdan beri bir şeyleri parçalara ayırıp yeniden yapılandırırım. Bir şeyleri yok etmek, yeniden kullanmak ve yeniden icat etmek benim için her zaman ilginç olmuştur. Bulunan nesnelerden ve başkalarının gereksiz atık olarak kabul edebileceği şeylerden ilham alıyorum.

Wardcliff bobini geleneği bu konsepti bir dereceye kadar yansıtıyor ve benim yapımıma ilham veren de bu oldu. Yoktan bir şey yaratın. Elindekini kullan çünkü mecbursun. Çalışırsa, çok daha iyi! Aksi takdirde, çok büyük bir patlama olacak.”

(İmaj kredisi: Reddit u / Thresh_Keller)

Wardcliff Coil, çoğunlukla öngörülemeyen bir düzende küçük roketlerden oluşan bir voleybol ateşleyen egzotik bir roketatardır ve dikkatli olmazsanız, genellikle sizi öldürür. Thresh’in atıfta bulunduğu Wardcliff Bobini öğesinin açıklamasının ruh hali metni burada:

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK