Bu “tere dayanıklı” oyun faresi patlıyor ve bu tasarım gereği

Bu “tere dayanıklı” oyun faresi patlıyor ve bu tasarım gereği

29
0
PAYLAŞ

Oyun oynarken avuç içleriniz terliyorsa, hava sirkülasyonu için alan yarattığı için pençe tutuşa geçmek yardımcı olabilir. Ancak yine de pasif bir soğutma çözümüdür ve Zephyr’in devreye girdiği yer burasıdır. Zephyr, Kickstarter için tasarlanmış yeni bir oyun faresidir ve kendi yerleşik soğutma sistemine sahiptir.

Onu tasarlayan şirket olan Zephyr, kemirgenini “dünyanın ilk tere dayanıklı oyun faresi” olarak lanse ediyor. İddia, ayarlanabilir yerleşik bir fana (elbette RGB aydınlatmalı) ve havalandırmalı bir kabuğa dayanıyor, ikincisi Cooler Master’ın MM710’unu ve benzer bir tasarıma sahip birkaç diğer fareyi andırıyor.

Açıkken, iki fan ayarı vardır: yavaş ve hızlı. Bu parametreler 4000 ila 10.000 rpm arasında ayarlanabilir. Dilerseniz fanı da kapatabilirsiniz.

(İmaj kredisi: Zéphyr)

Tamamen benzersiz olmayan bir fikrin görünüşte yeni bir uygulamasıdır. Yani, Thermaltake, 2012’de ön tarafa monte edilmiş çıkarılabilir bir harici fan ile bir Cyclone fare piyasaya sürmesine rağmen, yerleşik bir fana sahip başka bir oyun faresi bilmiyorum.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK